כהן  שאול ובניו הובלות בע"מ - משרד תפעול - 09-7745504

עקבו אחרינו ב- 


כתובת משרדים: סירקין 7 כפר סבא
כתובת נוספת: השקמה 64 כפר סבא

דף הבית       פרופיל         גלריה         צי הרכב         צור קשר

   כהן  שאול ובניו הובלות בע"מ - משרד תפעול - 09-7745504
                                                       

הובלת מכולות


כהן  שאול ובניו הובלות בע"מ מתמחים בשינוע והובלת מכולות.

כל הנהגים וכל הרכבים שלנו מצוידים באישורי כניסה לנמלים. לחברה ישנו יתרון משמעותי: אישור המכס למעבר במסלול הירוק בנמלים, יתרונות נוספים של כהן שאול ובניו הובלות בע"מ: הובלה של איזוטנקים, הובלת מטענים של חומר מסוכן ובנוסף ברשותנו עגלות עם גנרטור המאפשרות להוביל מכולות בקירור.

חברתנו עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם אחת החברות הגדולות בשוק לאחסנה ולוגיסטיקה. שיתוף פעולה זה מקנה לכהן שאול ובניו הובלות בע"מ יכולת פריקה/המכלה של מכולות מחוץ לאתרי הלקוח ושינוע הסחורה במשאיות  סגורות אל ומאתרי הלקוח, כמו כן ביכולתנו להניף מכולות באמצעות מלגזת מכולות מן המשאית אל הרצפה ולהפך.

בצפייה מרחוק על אותן קוביות צבעוניות הנערמות בנמלים לפני או אחרי השילוח, נדמה לפעמים כי מדובר בקוביות לגו למשחקי ילדים. אבל, שינוען של קוביות צבעוניות אילו אינו משחק ילדים כלל וכלל. קוביות אילו הן לא פחות מאשר פעימות ליבה של הכלכלה הגלובלית. הן מכילות מטענים וסחורות המהווים את המהות הנוצרת ע"י הכלכלה העולמית.

בהגדרה המקצועית המקובלת בעולם, כאשר המטענים והסחורות מוכנסים אל תוך המכולות הם הופכים למה שנהוג לקרוא קרגו. גם אם המכולה נראית כמו יחידת דיור קטנה, היא פשוט רק עוד יחידת קרגו שבקרוב תועמס על אמצעי תחבורתי כלשהו לצורך שינוע. אולם יש לזכור כי אותם אמצעים תחבורתיים שונים המשמשים להובלת המכולות גורמים ללחצים וקשיים שיהיה על המכולות לעמוד בהם לאורך כל זמן השינוע. תנאי הלחץ והקשיים האלו יכולים להיות מכאניים או אקלימיים מטבעם. כדי להתגבר על חשיפת המטענים לתנאים לא הולמים אלו נדרש מכל הגורמים המנהלים את השינוע לנקוט במספר פעולות ולציית לכל ההוראות וחוקי התעבורה הקשורים להובלת מטענים במכולות. הוראות אילו כוללות נושאים כמו אריזה על פי מטרת המטען, קשירה ועיגון בטוח של המטען ואף בקרת לחות מתאימה. סחורות ומטענים המשונעים כקרגו חייבים להיות מטופלים ע"י מומחים לדבר, רק הכשרה מתאימה ומחויבות מקצועית של כל הנוגעים בדבר יבטיחו הובלה בטוחה ואחראית.

לפני שסחורות ומטענים הופכים לקרגו עליהם להיארז האופן נאות ובטוח. מהי אריזה נאותה? אריזה חייבת להגן על הסחורות כנגד הלחצים המצפים להם בהובלה. כל סוג של אמצעי תחבורתי יחשוף את המטען ללחצים האקלימיים והמכאניים שלו. כדי להכין את האריזה הנכונה יש לדעת את המסלול המלא אותו עומד המטען לעבור. ידיעת המסלול המלא מאפשר לדעת את אזורי האקלים השונים ואת כוחות התאוצה של אמצעי התחבורה השונים שיהיה על המטען לעמוד בהם בזמן השינוע.

בנוסף על גורמים חיצוניים אילו, יהיה על המטען לעמוד גם כנגד תנאים פנימיים שגם להם יש לתת את הדעת, לדוגמא, אם על הסחורות להיארז בקרטונים ולהיערם בתוך המכולה אזי על כל אריזת קרטון לעמוד בלחץ המצטבר של ערמת הארגזים. הסחורות חייבות להיות מעוגנות נכון לא רק בתוך המכולה אלא גם ארוזות נכון בכל אחת מקופסאות האריזה המרכיבות את סך המטען באופן כזה שלבטח יעמדו בלחצים המצופים להם בדרך.
אנו בכהן שאול ובניו הובלות בע"מ מחויבים לעמידה בכל התנאים הנדרשים ולמתן שרות מקצועי ואמין תוך ציות לכל חוקי התעבורה.